Msn Kaydol, Msn Aç (Resimli ve Videolu)

Msn Kaydol, Msn Aç (Resimli ve Videolu)

Merhabalar, Bugün sizlere Msn Kaydol, Yeni bir mail adresi almanız için yardımcı olacağız. Öncelikle biliyorsunuz’ki geçmişte bir çok farklı iletişimi kurmak için araçlar ortaya çıkmıştır ve halen gün geçtikte devam etmektedir. Ama biliyorsunuz’ki son gelişen dönemlerde iletişim çok ciddi şekilde gelişmiş ve internet üzeri artık kişi bir arkadaşı veya ailesi ile istediği an istediği dakika’da konuşabilmektesiniz. Bugün’ki konumuz ise sizlere msn kaydolmanızda yardımcı olacağız ve hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

İlk olarak Sizlere aşağıda vereceğimiz “msn kaydol” butonuna tıklayıp msn kaydolmanız için formu doldurmanız gerekmektedir.

Msn Kaydol

Şimdi sizlere aşağıda hem resimli hemde videolu anlatım yaparak msn kaydolmanız için gerekli bilgileri vermeye yardımcı olacağız. Hotmail Kaydol, Eğer anlamakta zorluk çekiyorsanız veya yapamıyorsanız’sa en altta sizlere videolu anlatım yaparak hemen msn kaydolmanıza yardımcı olacağız.

#1

msn-ac

 #2msn-ac-2#3

msn-ac-3

#4

msn-ac-4

  • ilk olarak kendine ait bir eposta oluşturmanız gerekiyor ve hemen örnek verip diğer kısma geçelim örnek: paketinet@hotmail com şeklinde yapabilirsiniz.
  • Kimse tahmin edemeyecek şekilde olucak bir şifre oluşturmalısınız. Örnek: @213_.< şeklinde şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • Şifrenizi Doğrulayın
  • Ülkenizi Girin
  • Telefon numaranızı girmelisiniz. Sizler için iyi olacaktır ve hesabınızın güvenliği içinde çok iyi olur eğer şifrenizi unutursanız hesabınızı geri almanız kolay olabilir.
  • Güvenlik kodunuzu girin
  • Diğer eposta adresini girin eğer şifrenizi veya kullanıcı adınızı unuttursanuz hotmail bu gireceğiniz eposta adresine mail gönderecek ve o mail ile hesabınızı geri alabileceksiniz.

Bu kadar Eğer merak edeceğiniz yerler veya yardım almak istediğiniz şeyler varsa bizlere yorum bölümünden ulaşarak hemen sizlere yardımcı olacağız ve merak ettiğiniz yerlerdeb’de bilgi vereceğiz.

Arama Sonuçları: msn kaydol, msn aç, msn kur, hotmail kaydol,hotmail kur, hotmail aç, outlook kur, outlook kaydol, outlook aç, microsoft hesabı, microsoft hesabı aç, microsoft hesabına kaydol, microsoft hotmail aç, msn oluştur, hotmail oluştur, msn giriş

Msn Kaydol, Msn Aç (Resimli ve Videolu) on Ocak 21, 2016 rated 4.3 of 5

13 thoughts on “Msn Kaydol, Msn Aç (Resimli ve Videolu)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir